MĒS ESAM -"ĶEPA"!

ĶEPA RAW FOOD ir ģimenes uzņēmums, kas tapa 2019. gada pavasarī ar mērķi palīdzēt ģimenes mīlulim Cane Corso sunim Koram - veselības dēļ mainīt uztura principus un tapt par svaigēdāju. 

No vēlmes nodrošināt laimīga suņa mūžu dzima uzņēmums, kas šodien piepilda uztura grozu BARF - uztura filozofijas atbalstītājiem - svaigēdājiem.

Uzņēmuma moto ir “ĪSTA BARĪBA - ĪSTIEM SUŅIEM UN KAĶIEM!”, un mūsu mērķis ir sniegt iespēju iegādāties svaigbarību un dažādus dehidrējumus vienuviet, sekmēt lolojumu barošanu ar dabisku barību, palīdzēt uzlabot slimo lolojumdzīvnieku veselību.

Mūsu koncepta veikals ir radies no mūsu pašu lolojuma veselības problēmu risināšanas ceļiem. Mēs zinām, cik svarīgi ir nodrošināt mūsu suņiem,kaķiem veselīgu un sabalansētu uzturu, tāpēc mēs esam gatavi piedāvāt tikai augstas kvalitātes suņu svaigbarību, dabīgus dehidrējumus un uztura bagātinātājus.

Mūsu produktu klāstā atradīsit-  gan pašu ražoto produkciju, gan rūpīgi izvēlētu un drošu partneru ražoto Lietuvā,  Polijā, Spānijā un Grieķijā. Vienmēr esam atvērti jaunu sadarbības partneru un produktu piedāvājumiem, kas mūsu uztura grozu pilnveidotu.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt padomu un palīdzību, lai jūs varētu izvēlēties pareizo produktu tieši Jūsu suņa, kaķa vajadzībām. Konsultējam ikvienu par B.A.R.F. uztura filozofijas pamatiem, sastādām uztura plānu un palīdzam rast labāko risinājumu.

Katrs lolojums ir īpašs. Nav negaršīga ēdiena, ir Jūsu lolojuma gaume, ēšanas raksturs, veselības noteiktās īpatnības.

Un mēs esam gatavi kopā ar Jums doties Jūsu lolojuma svaigēšanas ceļojumā! 

LAI ĪSTIEM SUŅIEM UN KAĶIEM - ĪSTA BARĪBA!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.